BacktotheSound Music Festival başlıyor

Konser|

BacktotheSound sunar! Önümüzdeki ay yepyeni bir heyecanın ilk adımını atıyoruz. Bu yıldan itibaren her yaz döneminde gerçekleştirmeyi planladığımız BacktotheSound Music Festival 5 Ağustos günü Burgazada Cennet Bahçesi’nde başlıyor.

Beş ay önce başladığımız ve şu ana dek İstanbul ile Ankara’da toplam üç kez gerçekleşen etkinlik serimiz Alternatif Sesler Sahnesi bizi kapalı konser mekanlarıyla tanıştırdı. Şimdi de ilk açık hava etkinliğimizle bir aradayız.

BacktotheSound Music Festival 5 Ağustos’ta tüm gün boyunca toplam altı farklı ismin canlı performansına ev sahipliği yapacak. Bu isimler şöyle: The Away Days, Begüm Tarako, Ansızın Bi’ İnfilak, Derin Sarıyer, Nihal, Cihan Bilgin ve Galaksiler.

Burgazada’da bulunan Cennet Bahçesi’nde gerçekleşecek festival bağımsız müzik ve geçmişten günümüze müzik merkezindeki dergi, plak, poster, t-shirt, kitap, kaset gibi üretim materyallerine de konseptinde yer verecek.

BacktotheSound Music Festival ile ilgili tüm detaylara etkinlik sayfasından ulaşabilirsiniz. Gül Sarı tarafından hazırlanan öncü afiş hemen aşağıda.

Comments are closed.