Elemental Sound yaklaşıyor

Konser|

Dört farklı elemente vurgu yaparak dört farklı sahneden oluşan ve özgün seslere kapı aralamayı hedefleyen Elemental Sound Festival 14 Temmuz’da Bodrum Xuma Village’da gerçekleşecek.

Festivalin müzikal programına yerleşen isimler arasında doğu motiflerinden güç alan electronica seslerine meraklı Unders, çok kültürlü birlikteliğin müzikal dışa vurumu olan Light in Babylon, geleneksel Balkan müziğini swing, jazz, pop ve Türk müziği ile harmanlayan Džambo Aguševi Orchestra, doğaçlama seslerle sıra dışı tavra ulaşan Islandman gibi gruplar yer alıyor.

Tüm bu isimlere ek olarak organizasyonun iki ağır topunu ayrıca belirtelim. Üretim sürecinde organik sesleri merkeze koyan Hamburglu David August’ın yanı sıra Anna Müller ve Paul Wallner ikilisinin ortaklığında kariyerini adım adım geliştiren Vienalı electronica ekibi HVOB da Elemental Sound kapsamında sahnede olacak.

Elementlerden beslenen atölyelerin de bulunacağı festival ile ilgili tüm detaylara ulaşmak için tıklayın. Tam listeyi içeren poster ise hemen aşağıda.

Comments are closed.