27. İstanbul Caz Festivali programı açıklandı

Konser|

Bu yıl yirmi yedincisi düzenlenecek İstanbul Caz Festivali dün akşam tüm sahne programını Asmalımescit’teki Orni’de düzenlenen basın buluşmasında açıkladı.

Garanti BBVA sponsorluğunda gerçekleştirilen İstanbul Caz Festivali bir kez daha güncel müziğin en iyi ve en yeni örnekleriyle müzikseverlerle buluşacak. 27 Haziran-14 Temmuz arasında gerçekleşecek festival yıldız isimlerden yeni keşiflere sayıları üç yüze yaklaşan yerli ve yabancı sanatçıyı İstanbul’un yirmi beş mekânında ağırlayacak.

Gregory Porter’ın en tepede yer aldığı programda indie rock tavrının kendine özgü ekibi Foals da bulunuyor. Festival, bir dönemin caz müziğine enstrümanlarıyla hayat veren dört yıldız ismi, saksofonda Joshua Redman, piyanoda Brad Mehldau, basta Christian Mcbride ve davulda Brian Blade’i bir araya getiren çok özel A Moodswing Reunion buluşmasını da müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

27. İstanbul Caz Festivali’nin tüm konser ayakları ve tüm detaylarına ulaşmak için tıklayın. Organizasyonun resmi poster paylaşımı hemen aşağıda.

 

Comments are closed.