27. İstanbul Caz Festivali süresiz ertelendi

Konser|

Dünya genelinde etkisini sürdüren COVID-19 salgını nedeniyle bahar dönemi etkinliklerinin ertelendiğini sizlere aktarmıştık. İyi niyetli tahminler yaz aylarında normale dönüşü işaret ediyordu ancak salgının ivmesi düşmeye başlasa da bu normale dönüş için yeterli olmadı. Şimdi de yaz dönemi etkinlikleri erteleniyor. 

Bu yıl yirmi yedincisi düzenlenecek İstanbul Caz Festivali 27 Haziran – 14 Temmuz ’20 tarihleri arasında sahnesini açacaktı. Ancak organizasyondan gelen son açıklamada festivalin ileri bir tarihe aktarıldığı duyuruldu.

Yeni tarihin henüz açıklanmadığını belirtelim. Bu süreçte daha önce satın alınan biletler belirlenecek yeni tarihlerde de geçerliliğini koruyacak. Öte yandan biletlerin iadesi de mümkün. İlgili tüm işlemleri ve güncel gelişmeleri festivalin resmi sitesinden takip edebilirsiniz.

İstanbul Caz Festivali’nin bu yılki programında Gregory Porter, Foals, A Moodswing Reunion, Enrico Pieranunzi, Mare Nostrum ve daha birçok isim yer alıyordu. Festivale dair gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz.

 

Comments are closed.