Academy Awards gecesinde Chris Rock’a saldıran Will Smith’ten özür

Göz|

Hollywood dünyasının ünlü ismi Will Smith, Academy Awards töreninin sunucusu Chris Rock’a tokat atmıştı. Smith aradan aylar geçtikten sonra bir video yayımladı ve “Davranışım kabul edilebilir değil. Ne zaman konuşmaya hazır hissedersen buradayım” dedi.

Elli üç yaşındaki aktör, 28 Mart ’22 tarihinde gerçekleşen törende Chris Rock’ın sahnedeyken eşi Jada Pinlett-Smith’in saçlarının dökülmesiyle ilgili bir şaka yaptıktan sonra yerinden kalkmış ve komedyene saldırmıştı. Aynı törende ödül de alan Smith, gelen tepkiler üzerine yaşananlardan dolayı üzgün olduğunu belirtmişti.

Smith, geçtiğimiz cuma günü ise ilk kez Chris Rock’a seslenerek olayı anlattı. YouTube kanalı ve Instagram sayfasında altı dakikalık bir video açıklama yayımlayan oyuncu, olayla ilgili gündeme gelen soruları da yanıtladı.

Törenden sonra Chris Rock’a ulaşmaya çalıştığını söyleyen Smith, Rock’ın henüz yaşananları konuşmaya hazır olmadığı yanıtını verdiğini açıkladı. Smith sözlerini şöyle sürdürdü: Chris Rock’ın hazır hissettiğinde kendisine ulaşabileceğini belirten Smith, “Chris, senden özür diliyorum. Davranışım kabul edilebilir değil. Ne zaman konuşmaya hazır hissedersen buradayım” dedi.

Comments are closed.