Ahmet Kenan Bilgiç’in yeni şarkısını dinleyin: Düğümdüğüm

Şarkı|

Ülke müzik sahnesinden Gevende ekibinin sesi olan, LU Records’un kuruculuğunu üstlenen ve birçok farklı projede yer alan Ahmet Kenan Bilgiç yeni bir şarkı paylaştı.

Düğümdüğüm adını taşıyan parçanın söz ve bestesi bizzat müzisyene ait. Kaydın miks ve mastering işlemleri Sinan Sakızlı tarafından gerçekleşirken akustik gitarda Süha Rami, bass gitarda Alp Ersönmez, synthesizerda ise Serkan Emre Çiftçi yer alıyor. 

Düğümdüğüm’ün Bilgiç imzalı yoldaki solo uzunçaları müjdelediğini belirtelim. Henüz detayları açıklanmayan albümün, içinden geçtiğimiz pandemi sürecinde yayımlanması planlanıyor.

Albümün görsel çalışması da izolasyon günlerini yansıtacak. Bilgiç evde kalan dinleyicilerine bir çağrıda bulundu ve herkesin evinden görebildiği gökyüzünün fotoğrafını çekmesini istedi. Kapak hiç müdahale edilmeden, gönderildiği hali ile kullanılan iki yüze yakın görselin kolajından oluşuyor.

Müzisyen geride kalan yılın ikinci yarısında Şey Şey Şey tekliğini çıkarmıştı. Onun yepyeni paylaşımı Düğümdüğüm ise hemen aşağıda.

Comments are closed.