Alan Walker’ın yeni albümü burada: World of Walker

Yeni Sesler|

Norveç’ten dünyaya açılan başarılı DJ ve yapımcı Alan Walker, üç yıl aradan sonra yeni stüdyo albümü World of Walker ile hayranlarını selamlıyor.

Çıkış albümü Different World ile bugüne kadar 14 milyarın üstünde bir dinlenme sayısına ulaşan Walker’ın yeni albümünün kapağı on beş farklı ülkeden on beş bin hayranın selfielerinden oluşuyor. Mozaik kapak ile ilgili Alan Walker, “Dünyanın her köşesinden binlerce hayranımın selfielerinden oluşan kapak benim için çok özel bir çalışma. Birlikte kurduğumuz World of Walker’ın perdelerini aralamanın artık vakti geldi” diye konuştu.

Pop, latin ve elektronik müzik elementlerini taşıyan on beş şarkılık albüm farklı müzik zevklerine sahip dinleyicileri kapsamayı hedefliyor. Müzik türlerinin çeşitliliğinin yanı sıra albümde Walker’a eşlik eden isimler arasında da Hans Zimmer, Ava Max, Sabrina Carpenter, Farruko ve Salem Ilese gibi dünyaca ünlü sanatçılar bulunuyor.

Different World’ü dinlemek için ilgili Apple Music, Deezer veya Spotify sayfasına uğrayın. Albümün tam şarkı listesi ve ön yüzü hemen aşağıda.

1/ Time
2/ Man on the Moon
3/ Alone pt. II
4/ Paradise
5/ Out of Love
6/ Red Nexus Rising
7/ Sorry
8/ Fake a Smile
9/ On My Way
10/ World We Used to Know
11/ Drone Wars
12/ Heading Home
13/ OK
14/ Hummel Gets the Rockets
15/ Not You

Comments are closed.