Ankara’da istek şarkı cinayeti: Müzisyen Onur Şener katledildi

Zaman Makinası|

Ankara’nın Çankaya ilçesinde müzisyen Onur Şener öldürüldü. Bir eğlence mekanına gelen üç kişi, istekte bulundukları parçayı bilmediğini söyleyen müzisyen Onur Şener ile önce tartıştı, ardından kesici aletlerle Şener’i katletti. 

Anadolu Ajansı’nın geçtiği haber göre dün gece Çayyolu semtindeki bir eğlence yerine gelen grup, o sırada sahnede olan müzisyen Onur Şener’den şarkı istedi. Şener ise şarkıyı tam olarak bilmediğini belirtti. Bunun üzerine gruptan üç kişi müzisyenle tartışmaya başladı, tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Onur Şener, eğlence yerinin çıkışında bu kişilerin saldırısına uğradı.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kavgayı ayırdı. Boğazından cam parçalarıyla ağır yaralanan ve hastaneye sevk edilen Şener, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri olayla ilgili üç kişiyi gözaltına aldı.

Zanlıların emniyetteki işlemleri sürüyor. Bir kız çocuğu babası olan ve hayatını kaybeden Onur Şener bugün ikindi namazına müteakip Ankara’da toprağa verilecek.

Comments are closed.