Back to the Future’ın 37. yıl dönümünde Michael J. Fox ve Christopher Lloyd buluştu

Göz|

Back to the Future serisinin ilk filmi otuz yedi yıl önce vizyonu kasıp kavuruyordu. Bu yıl dönümünde Michael J. Fox ve Christopher Lloyd buluştu. New York Comic Con’daki sahnede yeniden bir araya gelen ikili filmin hayranlarına eşsiz anlar yaşattı.

Fox ve Lloyd kendileri için hazırlanan panelin başlangıcında birbirlerine sarılarak görüntülendi. Yoğun katılımın olduğu buluşmada Marty McFly ve Doc Brown rolleri tekrar buluşmuş oldu.

Lloyd o anlarla ilgili Instagram adresinden şu açıklamayı yaptı: “Bu anları çok seviyorum. New York Comic Con’a, sevgili arkadaşım Michael J. Fox’a ve en önemlisi her yıl ortaya çıkan tüm harika hayranlara teşekkür ederim. Bunların hepsi senin sayende. Bu çok güçlü.”

SYFY.com’un bildirdiğine göre Fox, 1991 yılında henüz yirmi dokuz yaşındayken kendisine parkinson hastalığı teşhisi konması hakkında hayranlarıyla konuştu ve ardından şöyle devam etti: “Bana tüm hayatımı verdiniz. Hayatımda olan en iyi şey buydu. Parkinson bir hediye. İnsanlara bunun bir hediye olduğunu söyledim ve onlar ‘Sen delisin’ diyorlar. ‘Evet, ama almaya devam eden hediyedir’ diyorum. Ama bu bir hediye ve bunu hiçbir şeye değişmem. Bu sahip olduklarım değil, bana verilenlerle ilgili.”

Comments are closed.