BacktotheSound Music Festival ’20 için önemli açıklama

Konser|

8 Ağustos ’20 tarihinde üçüncü kez kapılarını açacağını daha önceden duyurduğumuz BacktotheSound Music Festival için yeni bir açıklama yayınlıyoruz. Metnin tamamı hemen aşağıda.

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle global çerçevedeki kültür-sanat etkinliklerinin tamamı ileri bir tarihe erteleniyor veya süresiz olarak askıya alınıyor. Ülkemizde de hızla yayılan salgının etkisini azaltacak her tedbiri ve önlemi insan sağlığının daha önünde hiçbir olgunun bulunmayacağı gerçeğini görerek tüm gücümüzle destekliyoruz.

Bu yılın ilk günlerinde BacktotheSound Music Festival No.3 için 8 Ağustos ’20 tarihini belirlemiş ve tıpkı festivalin ilk iki senesinde olduğu gibi yine Cennet Bahçesi Buzgazada’da buluşacağımızı paylaşmıştık. Ancak yukarıda kısaca değindiğimiz kritik gelişme sonucunda alternatif yöntemler üzerinde çalıştığımızı belirtmek ihtiyacı hissettik.

BacktotheSound Music Festival ’20 ertelenmeyecek. Mutlaka gerçekleşecek. Eğer 8 Ağustos Cumartesi gününe kadar salgın tehdidi tamamen geçerse hep birlikte açık havada tüm gün müzik merkezinde buluşmuş olacağız. Eğer kötü bir senaryo ile karşı karşıya kalırsak ve karantina süreci uzarsa 8 Ağustos Cumartesi günü sosyal medya adreslerimizden canlı yayınlar gerçekleştirerek festivalimizi yine tüm gün boyunca sizlere ulaştıracağız.

Bu zor günler mutlaka geride kalacak. Sahnenin hemen önünde o çok sevdiğin ekibi izleyeceğin gün tekrar gelecek. O zamana kadar kendine ve sevdiklerine dikkat et. Evde kal.

View this post on Instagram

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba! Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle global çerçevedeki kültür-sanat etkinliklerinin tamamı ileri bir tarihe erteleniyor veya süresiz olarak askıya alınıyor. Ülkemizde de hızla yayılan salgının etkisini azaltacak her tedbiri ve önlemi insan sağlığının daha önünde hiçbir olgunun bulunmayacağı gerçeğini görerek tüm gücümüzle destekliyoruz. _ Bu yılın ilk günlerinde BacktotheSound Music Festival No.3 için 8 Ağustos '20 tarihini belirlemiş ve tıpkı festivalin ilk iki senesinde olduğu gibi yine Cennet Bahçesi Buzgazada'da buluşacağımızı paylaşmıştık. Ancak yukarıda kısaca değindiğimiz kritik gelişme sonucunda alternatif yöntemler üzerinde çalıştığımızı belirtmek ihtiyacı hissettik. _ BacktotheSound Music Festival '20 ertelenmeyecek. Mutlaka gerçekleşecek. Eğer 8 Ağustos Cumartesi gününe kadar salgın tehdidi tamamen geçerse hep birlikte açık havada tüm gün müzik merkezinde buluşmuş olacağız. Eğer kötü bir senaryo ile karşı karşıya kalırsak ve karantina süreci uzarsa 8 Ağustos Cumartesi günü sosyal medya adreslerimizden canlı yayınlar gerçekleştirerek festivalimizi yine tüm gün boyunca sizlere ulaştıracağız. _ Bu zor günler mutlaka geride kalacak. Sahnenin hemen önünde o çok sevdiğin ekibi izleyeceğin gün tekrar gelecek. O zamana kadar kendine ve sevdiklerine dikkat et. Evde kal.

A post shared by BacktotheSound Music Festival (@backtothesoundfest) on

Comments are closed.