BacktotheSound Music Festival ’20 YouTube’a geliyor

Konser|

Geride kalan cumartesi günü Instagram adresimizdeki canlı yayınlarla gerçekleşen BacktotheSound Music Festival ’20’yi önümüzdeki günlerde YouTube kanalımıza aktaracağız.

Festivalimiz bu sene tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle format değiştirmiş ve bu nedenle sosyal medya platformu üzerinden uzaktan yayın ile takipçilerimize ulaşmıştı.

Nilgün Özer, Derya, Cihan Bilgin, SilverLiners, Batu Akdeniz, Kandur, Nilay Özkara ce Derin Sarıyer’in performanslarıyla yer aldıkları BacktotheSound Music Festival ’20 tüm gün boyunca devam etmişti. Story kayıtlarına göz atmak için festivalimizin resmi Instagram adresine tıklayın.

İlk kez 5 Ağustos ’18 tarihinde Cennet Bahçesi Burgazada’da sahnelenen BacktotheSound Music Festival geride kalan yıl bu kez 24 Ağustos ’19 tarihinde yine Cennet Bahçesi Burgazada’da gerçekleşmiş ve headliner konumunda Tuğçe Şenoğul performans sergilemişti.

BacktotheSound Music Festival ’20 ise tüm performanslarıyla çok yakında BacktotheSound YouTube kanalında olacak. Takipte kalın.

Comments are closed.