BacktotheSound Music Festival ’21 geliyor

Konser|

BacktotheSound sunar // Festivalimiz bir kez daha Burgazada Cennet Bahçesi Açık Hava Sahnesi’nde gerçekleşiyor ve müziğin gücüyle yaşamı birleştiriyor.

22 Ağustos Pazar günü Burgazada’nın kendine özgü atmosferinde müziğin merkezinde uzun saatler geçireceğiz. BacktotheSound Music Festival ’21 sahnesinde yerli janrın dikkat çeken, gelecek vadeden ve kült isimlerini art arda ağırlayacağız. Ankara’dan indie folk temsilcisi Buse Karabay, kariyerine solo çizgiden devam eden Vincent Baykal Ada, Kadıköylü bağımsız müzisyen Kadirhan Ayter ve deneysel sesleri sound yapısında yaşayan Efza festival sahnemizde performans sergileyecek. Festivalin headliner konumunda ise Burcu Tatlıses bulunuyor. Alternatif pop tarzının güçlü temsilcilerinden olan Tatlıses ekibiyle birlikte kapanış sahnemize imza atacak.

BacktotheSound Music Festival No.4’de bu güçlü programa ek olarak plak, kaset, müzik tarihine ışık tutan materyallerin yer aldığı masalar da hazır bulunacak. Festival biletlerine şu an Biletix üzerinden ulaşmak için tıklayın.

BacktotheSound Music Festival ile ilgili tüm gelişmeleri festivalin resmi Instagram adresinden takip edebilirsiniz.

 

 

Comments are closed.