BacktotheSound Ofis’te Coldplay günü

Zaman Makinası|

BacktotheSound Ofis’te Coldplay günü! Londra merkezli majör grubun Everyday Life adını taşıyan yeni uzunçalarını plaktan dinliyoruz.

22 Şubat Cumartesi günü gerçekleşecek etkinliğin saat 16.00 itibarıyla başlayacağını belirtelim. Everyday Life kapsamında ses veren on altı şarkıyı plaktan dinledikten hemen sonra Ürdün’de gün doğumu ve gün batımında gerçekleşen albüm lansman konserini izleyeceğiz.

Ayrıca Coldplay’e dair özel baskı posterler, çizimler, el yazısıyla tarihe düşülmüş şarkı sözleri ve diğer materyaller de masada olacak. Etkinlik 30 kişilik kontenjanla sınırlı. Katılım için info@backtothesound.com adresinden bize mesaj atabilirsiniz.

Coldplay külliyatının sekizinci stüdyo albüm çalışması olan Everyday Life 2019’un En İyi 50 Albümü seçkimizde sekiz numarada yer alıyor. 

View this post on Instagram

22 Şubat '20 Cumartesi. Saat 16.00. BacktotheSound Ofis. Coldplay'in Everyday Life adlı yeni uzunçalarını plaktan dinliyoruz! 16 şarkılık dinleti sona erdiğinde ise Ürdün'de gün doğumu ve gün batımında gerçekleşen albümün ilk konserini izleyeceğiz. _ Ayrıca Coldplay'e dair özel baskı posterler, çizimler, el yazısıyla tarihe düşülmüş şarkı sözleri ve diğer materyaller de masada olacak. Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinlik 30 kişilik kontenjanla sınırlı. Katılım için bize mesaj atabilirsiniz. _ 🔊 Everyday Life LP dinletisi 🎞 Ürdün konseri gösterimi 🎤 1999 – 2019 arası röportajlara yolculuk 🖌 Özel baskı illüstrasyon posterler 📼 İlk seri kasetler

A post shared by BacktotheSound (@backtothesound) on

Comments are closed.