BacktotheSound Ofis’te Kasım ’19

Zaman Makinası|

BacktotheSound Ofis’te yepyeni ay ve yepyeni program! Kasım ’19 kapsamında dört konser, üç film gösterimi ve tek özel etkinliği hep birlikte hayata geçireceğiz.

En başta özel etkinlikten söz açalım. BacktotheSound olarak takvimler Kasım 2014’ü gösterirken yola çıktık. Bir başka deyişle beşinci yılımızı hep birlikte kutlamak için önümüzde sadece günler kaldı. 23 Kasım Cumartesi özel canlı performanslar, video gösterimleri ve ek aksiyonlar ile beşinci yılımıza kadeh kaldıracağız.

Ofiste Akustik serimiz bu ay da tüm hızıyla devam ediyor. 3 Kasım Pazar günü modern folk tavrında ilerleyen genç müzisyen Nilgün Özer bizimle olacak. 5 Ağustos’ta gerçekleşen BacktotheSound Music Festival ’19 kapsamında sahnemize konuk ettiğimiz Özer’i bu kez ofisimizde ağırlıyoruz.

9 Kasım Cumartesi bir başka genç isim Su Bekar akustik performansıyla karşımıza çıkacak. 17 Kasım Pazar ülke alternatif pop cenahından majör isim Burcu Tatlıses’in konserine ev sahipliği yapacağız. Son olarak ise çalışmalarını yakından takip ettiğimiz güçlü sound yapısına sahip Özge Ürer 30 Kasım Cumartesi bizimle olacak.

Tüm bu konserler sadece 30 kişilik izleyici kitlesi karşısında gerçekleşiyor. Sınırlı kontenjana dahil olabilmek için Instagram adresimizdeki ilgili paylaşımlarımızı takipte kalın.

BacktotheSound Film Buluşmaları’nda ise bu ay Coen Kardeşler var. Kendine özgü anlatım tarzıyla Hollywood sinemasına bambaşka imzalar bırakan ikilinin üç kült film Fargo, The Big Lebowski ve No Country for Old Men’in Kasım ’19 takviminde bizimle olacağını belirtelim.

Ayın bizdeki gün gün ilerleyişi hemen aşağıdaki görselde mevcut. BacktotheSound Ofis’te görüşmek üzere!

Comments are closed.