Batu Akdeniz’in Ofiste Akustik performansını izleyin

Konser|

Yakın dönemde Ankara’dan İstanbul’a taşınan müzisyen Batu Akdeniz 13 Eylül ’19 tarihinde BacktotheSound Ofis’e konuk olmuş ve akustik düzende performans sergilemişti. Söz konusu konserin video kaydı bugünden itibaren YouTube kanalımızda.

Solo olarak karşımıza çıkan Akdeniz’e bazı şarkılarda Aleyna Talınlı, Melisa Karakurt ve Che Mutko Akça eşlik etti. Yetmiş dakika süren konser boyunca Batu ve arkadaşları otuz kişi kapasiteli salonumuzda dinleyicilerine şarkılarını samimi bir atmosferde ilk ağızdan ulaştırdı. 

Geride kalan haziran ayının sonlarında başlangıcını yaptığımız serimizde sırasıyla KandurVolkan KarayelOnat Önol, Yiğit Seferoğlu ve Birileri‘nin sahne aldığını belirtelim. Bu dört ismin ilgili performanslarını isimlerine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Sadece otuz kişilik izleyici kitlesinin dahil olduğu ve her hafta cumartesi günü gerçekleşen Ofiste Akustik konserlerini yerinde izlemek için Instagram sayfamızı takip edin.

Batu Akdeniz’in konuk ettiğimiz serinin altıncı ayağı hemen aşağıda. Videolarımıza ilk anda ulaşmak için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Comments are closed.