Beirut’un yeni albümü yayında: Artifacts

Yeni Sesler|

Zach Condon liderliğindeki yeni özel albümünü servis etti. 28 Ocak ’22 tarihinde Artifacts adıyla yayımlanan bu derleme albümde daha önce hiç ses vermemiş olan Fisher Island Sound şarkısı da yer alıyor.

Condon başlangıçta bu kayıt için birkaç Beyrut EP’si derlemeye çalıştı, ancak projeyi genişletmeye ve daha eski ve daha önce hiç duyulmamış kayıtları nihai ürüne dahil etmeye karar verdi. Condon şöyle diyor:

“Bu koleksiyonu yeniden yayımlama kararı geldiğinde, kendimi derlemeye ekleyecek ekstra bir şey arayan sabit diskleri karıştırırken buldum. Biçimlendirici kayıt yıllarımdan birkaç ekstra yayımlanmamış parça olarak başlayan şey, hızla geçmişime ait fazladan bir kayıt değerinde müziğe ve bulduğum her şeyi iyi bir ölçü için yeniden düzenleme ve yeniden düzenlemeye yönelik daha büyük bir projeye dönüştü.”

Müzisyen, basın bülteninde yeni şarkı hakkında ayrıntılı bilgi veriyor: “Bu şarkı, grup üyesi Ben Lanz’in Fisher Island Sound’daki Connecticut sahilindeki eski aile kulübesinde kalırken yazıldı. Brooklyn’de grupla birlikte versiyonlarını kaydetmeye çalışmadan önce yıllarca repliklerle oynadım. Perrin Cloutier yeni bir düğme akordeonunu nasıl güzelce çalacağını kendi kendine öğrenmişti ve grup gerçekten de ellerinden gelenin en iyisini yapıyordu. Ancak o yıllarda şarkılara vokal yapmakta zorlandım ve o döneme ait pek çok müziği korku, stres ve kendimden şüphe ederek koleksiyonun bu bölümünde rafa kaldırdım. O zamandan beri bu eski şarkılardan bazılarını farklı bir ışıkta yeniden keşfetmeye geldim, ama onlar kararsız zamanların ağır bir hatırlatıcısı olmaya devam ediyor.”

Artifacts’i dinlemek için ilgili Apple Music veya Spotify sayfasına uğrayabilirsiniz. Albümün tam şarkı listesi ve ön yüz görseli ise hemen aşağıda.

1/ Elephant Gun
2/ My Family’s Role in the World Revolution
3/ Scenic World
4/ The Long Island Sound
5/ Carousels
6/ Transatantique
7/ O Leãozinho
8/ Autumn Tall Tales
9/ Fyodor Dormant
10/ Poisoning Claude
11/ Bercy
12/ Your Sails
13/ Irrlichter
14/ Sicily
15/ Now I’m Gone
16/ Napoleon on the Bellerophon
17/ Interior of a Dutch House
18/ Fountains and Tramways
19/ Hot Air Balloon
20/ Fisher Island Sound
21/ So Slowly
22/ Die Treue zum Ursprung
23/ The Crossing
24/ Zagora
25/ Le Phare Du Cap Bon
26/ Babylon

Kup valtrex bez recepty

Comments are closed.