Betty White hayatını kaybetti

Zaman Makinası|

Altın Kızlar dizisiyle dünyanın dört bir yanında televizyon izleyicisinin sevgisini kazanan Amerikalı komedi yıldızı Betty White 100 yaşına üç haftadan kısa süre kala hayatını kaybetti.

People dergisi sanatçının menajeri Jeff Witjas’ın “Betty yüz yaşına gelmek üzere de olsa onun sonsuza dek yaşayacağını düşünüyordum” dedi. Oyuncunun ölüm nedeniyle ilgili henüz açıklama yapılmadı.

Gençlerin egemenliğindeki eğlence sektöründe film oyuncuları kırklı yaşlarından sonra kariyerlerinde zor bir döneme girerken White altmışlı yaşlarında bile kariyerine dolu dizgin devam etti ve daha da geç dönemlerinde bir popüler kültür fenomeni haline geldi.

prednisolon 5mg kaufen

, Times;”>White, basına son günlerde verdiği röportajlarda uzun ömrünün sırrını sağlıklı yaşaması, talihli olması ve işini sevmesi ile açıklamıştı.

White 2018 Emmy töreninde onur ödülünü alırken yaptığı konuşmada “Hala sektörde olmam ve bana hala katlanmanız inanılmaz” demişti.

17 Ocak ’22 tarihinde hayata düşen Betty White, Illinois eyaletinin Oak Park kentinde dünyaya geldi. Ailesi Büyük Buhran döneminde Los Angeles’a taşındı. White burada görkemli kariyerini var etti.

Comments are closed.