Burak Serter’den yeni single: We Just Move On

Yeni Sesler|

Müzisyen ve ses mühendisi Burak Serter iki şarkılık single servis etti. Babajim Istanbul aracılığıyla dijital platformlardan servis edilen We Just Move On isimli tekliğin ikinci şarkısı Living for the Beat adını taşıyor. 

Serter, tarafımıza ulaşan basın bülteninde yeni tekliğini şu sözlerle açıklıyor: “İnsanlık tarihinin başından bu yana global olarak sıkıntılar katlanarak büyümeye devam etmekte. Gitgide yaşam alanı daralıyor. Düşük bilincin kendini geliştirememesi, yüksek bilincin ise gücü her defasında kötüye kullanması yaşamın harmonisini bozmaya devam ediyor. Harmoni içerisinde yaşayan insanlarda bir fanusun içinde kapalı kalmışçasına içlerindeki yaşam enerjisinden gelen güzellikle yolun sonunda ışık görmeyi hayal ederek yaşamaya devam ediyorlar.’’

Burak Serter ile geride kalan yılın son çeyreğinde ofisimizin yakınlarında bulunan Moda Sahili’nde bir araya gelmiş ve detaylı bir görüşme gerçekleştirmiştik. Bu video-röportaj BacktotheSound YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Bütün düzenlemelerini ve miksini Burak Serter’in, mastering sürecini ise Güven Ersoysal’ın yaptığı We Just Move On hemen aşağıda.

Comments are closed.