Burcu Tatlıses’in Ofiste Akustik performansını izleyin

Konser|

Burcu Tatlıses 20 Ocak ’20 tarihinde BacktotheSound Ofis’e konuk olmuş ve akustik düzende performans sergilemişti. Söz konusu konserin video kaydı bugünden itibaren YouTube kanalımızda.

Yaklaşık yetmiş dakika süren konser boyunca Tatlıses tek başına gitarı ile birlikte külliyatının geniş bir özetini çıkararak salonumuzu tamamen dolduran izleyicilere sıra dışı bir gün yaşattı.

Geride kalan haziran ayının sonlarında başlangıcını yaptığımız serimizde sırasıyla KandurVolkan KarayelOnat ÖnolYiğit SeferoğluBirileriBatu AkdenizCihan Bilginİdil Meşe, Nilgün Özer ve Su Bekar‘ın sahne aldığını belirtelim. Bu on müzisyenin ilgili performanslarını isimlerine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Sadece otuz kişilik izleyici kitlesinin dahil olduğu ve her hafta cumartesi günü gerçekleşen Ofiste Akustik konserlerini yerinde izlemek için Instagram sayfamızı takip edin.

Burcu Tatlıses’i konuk ettiğimiz serinin onuncu ayağı hemen aşağıda. Videolarımıza ilk anda ulaşmak için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Comments are closed.