Cihan Bilgin’in Ofiste Akustik performansını izleyin

Konser|

Bağımsız olarak müzik çalışmalarını ilerleten Cihan Bilgin 19 Ekim ’19 tarihinde BacktotheSound Ofis’e konuk olmuş ve akustik düzende performans sergilemişti. Söz konusu konserin video kaydı bugünden itibaren YouTube kanalımızda.

Solo olarak karşımıza çıkan Bilgin’e bazı şarkılarda Su Bekar, Ozan Kınasakal ve Deniz Bayoğlu eşlik etti. Yetmiş dakika süren konser boyunca Cihan ve arkadaşları otuz kişi kapasiteli salonumuzda dinleyicilerine şarkılarını samimi bir atmosferde ilk ağızdan ulaştırdı. 

Geride kalan haziran ayının sonlarında başlangıcını yaptığımız serimizde sırasıyla KandurVolkan KarayelOnat ÖnolYiğit Seferoğlu, Birileri ve Batu Akdeniz‘in sahne aldığını belirtelim. Bu altı müzisyenin ilgili performanslarını isimlerine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Sadece otuz kişilik izleyici kitlesinin dahil olduğu ve her hafta cumartesi günü gerçekleşen Ofiste Akustik konserlerini yerinde izlemek için Instagram sayfamızı takip edin.

Cihan Bilgin’in konuk ettiğimiz serinin yedinci ayağı hemen aşağıda. Videolarımıza ilk anda ulaşmak için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın! 

Comments are closed.