Darkside’ın yeni albümü Spiral burada

Yeni Sesler|

Uzun zamandır heyecanla beklenen Darkside’ın Spiral adını taşıyan yepyeni stüdyo albümü geçtiğimiz hafta dinleyicisiyle buluştu.

Perşembe akşamı Youtube üzerinden düzenlenen bir dinleme partisi ile ilk kez yayımlanan, Dave Harrington ve Nicolás Jaar ikilisinin ikinci albümleri olan Spiral, Matador Records etiketi ve Türkiye’de GRGDN Müzik temsilciliğinde tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Geçtiğimiz yılın Aralık ayında yeni şarkıları Liberty Bell’i yayınlayarak albümü müjdeleyen grup, bu yılın Nisan ayında albüme ait ikinci parça The Limit’i ve son olarak Haziran ayında Lawmaker’ı çıkararak albümün heyecanını katlayarak artırmıştı.

Şilili müzisyen ve vokalist Nicolas Jaar ile Amerikalı multi-enstrümanist Dave Harrington’dan oluşan New York merkezli ikili böylece 2013 yılında çıkan ilk albümleri Psychic’ten tam yedi yıl sonra yepyeni bir iş birliğine imza atmış oldu.

Onların yepyeni albüm paylaşımı Spiral ile tanışmak için tıklayın. İçeriğin tam şarkı listesi ve ön yüz görseli ise hemen aşağıda.

1/ Narrow Road

2/ The Limit

3/ The Question Is to See It All

4/ Lawmaker

5/ I’m the Echo

6/ Spiral

7/ Liberty Bell

8/ Inside Is Out There

9/ Only Young

Comments are closed.