Deep Purple 25 Mayıs akşamı İstanbul’da sahne alacak

Konser|

Efsanevi rock grubu Deep Purple, The Whoosh Tour isimli yeni turnesi kapsamında 25 Mayıs akşamı İstanbul Life Park’ta sahne almaya hazırlanıyor.

Smoke on the Water, Highway Star, Child in Time, Hurricane ve Perfect Strangers gibi birçok ölümsüz şarkı ile tüm dünyada yüz milyondan fazla albüm satışına ulaşan Deep Purple, İstanbullu müzikseverler ile buluşacak. Söz konusu konser Aktif Bank’ın katkılarıyla gerçekleşecek.

Kariyerinde elli yılı geride bırakan majör ekip kadrosunda Ritchie Blackmore’un yanı sıra, David Coverdale, Glenn Hughes, Joe Lynn Turner, Joe Satriani gibi isimleri barındırdı. Müzik serüvenlerine yirmi iki stüdyo albüm olmak üzere onlarca canlı albüm sığdıran grup, geçtiğimiz kasım ayında yayımlanan son uzunçaları Turning to Crime ile bir kez daha kendini güncellemişti.

Ian Gillan, Roger David Glover, Ian Paice, Steve Morse ve Don Airey’den oluşan Deep Purple, unutulmaz hitlerini dünyanın birçok ülkesinde milyonlarca müziksever ile paylaşmaya devam ediyor. 25 Mayıs’taki konserin biletleri 770 TL ile 2.200 TL arasında değişen fiyatlarla Passo’da.

Comments are closed.