Depeche Mode’un üyesi Andy Fletcher hayatını kaybetti

Zaman Makinası|

Nottinghamlı müzisyen Andy Fletcher altmış yaşında hayatını kaybetti. Bu üzücü açıklamayı müzisyenin üyesi olduğu majör ekip Depeche Mode duyurdu.

Dün gece grubun resmi Twitter adresinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Sevgili dostumuz, aile üyemiz ve grup arkadaşımız Andy ‘Fletch’ Fletcher’ın zamansız ölümü karşısında şok olduk ve ezici bir üzüntüyle doluyuz. Fletch’in gerçek bir altın kalbi vardı. Ne zaman bir desteğe, canlı bir sohbete, iyi bir kahkahaya ya da soğuk bir bira içmeye ihtiyacınız olursa o her zaman oradaydı. Kalbimiz ailesiyle birlikte. Bu zor zamanlarda ailenin mahremiyetlerine saygı göstermenizi istiyoruz”

buy kamagra 100mg

, Times;”>Depeche Mode’un Enjoy the Silence, Just Can’t Get Enough ve Personal Jesus gibi hit şarkılarına imza atan Fletcher

cialis uk

, grubun kurucu üyelerinden biriydi.  Sanatçı 1970’li yıllardan bu yana müzik üretimine aralıksız devam etti.

8 Temmuz ’61 tarihinde Nottingham’da dünyaya gözlerini açtı ve çocukken Basildon’a taşındı. Fletcher, ’80’lerde Depeche Mode’un kurucu üyesi olacak Vince Clarke ile tanıştı ve bu ikili ’70’lerin sonlarında No Romance in China adlı bir grup kurdu. Martin Gore ile tanıştıktan sonra, bu defa üç kişi olarak Composition of Sound adlı yeni bir grup kurdular. 1980 yılında Dave Gahan gruba katıldı ve ekibin adını da Depeche Mode yaptılar.

 

Comments are closed.