DIIV, PSM Loves Summer kapsamında Zorlu PSM’de

Konser|

Alternatif rock, shoegaze ve post-punk gibi türlere kendine özgü yorum getiren Birleşik Amerikalı indie rock topluluğu DIIV, PSM Loves Summer kapsamında 16 Haziran ’22 tarihinde %100 Studio’da olacak.

Son yıllarda shoegaze/dream pop türlerini indie rock ile başarılı şekilde bir araya getiren gruplardan biri olan DIIV, 2012’de çıkardığı ilk albümü Oshin ile kendine kısa sürede hayran kitlesi yarattı. Zachary Cole Smith’in solo kayıt projesi olarak başlayan grup, vokalde Zachary Cole Smith, gitarda Andrew Bailey, bass gitarda/klavyede Colin Caulfield ve davulda Ben Newman’dan oluşuyor. 

2012 yılında Oshin, 2016 yılında Is the Is Are ve son olarak 2019 yılında Deceiver olmak üzere toplam üç uzunçalar çıkaran grup, shoegaze tavrının huzur dolu melodilerini grunge dünyasının katarsis yaklaşımıyla harmanlayan bir müziğe imza atıyor.

DIIV, 2022 Avrupa turnesinin kapanışını PSM Loves Summer kapsamında 16 Haziran ’22 tarihinde, Zorlu PSM %100 Studio’da yapacak. Etkinliğin biletleri şu an passo.com.tr üzerinden satışta.

Comments are closed.