DOU’nun yeni tekliği burada: Senin İçin

Video|

İstanbullu müzisyen ve oyuncu DOU, ilk solo single çalışmasını Senin İçin adıyla paylaştı. Warner Music Türkiye aracılığıyla yayımlayan şarkıda metaforlar eşliğinde bir ilk aşk hikâyesi anlatılıyor.

Yirmi dört yaşındaki müzisyen çocukluk yıllarından bu yana farklı müzik stillerine duyduğu merakın filizlendirdiği bir sentezin peşinden ilerliyor. Bunu da janr ya da etiketler üzerinden değil, kullandığı seslerin yarattığı duygularla birlikte yapıyor.

Söz ve müziği DOU’ya ait parçanın düzenlemesi Samih (Oğuzhan Aras), miks ve mastering işlemleri ise Adham Farid’in imzasını taşıyor. DUO, aşık olduğu kadına, gözlerinin gördüğü tek kadın olmasından hareketle şarkıda Eve (Havva) ismini vermiş. Sözlerde kendisini ise kurt olarak adlandırıyor. CKMK kısaltması ise, DOU için yıllardır ev olan Çekmeköy için kullanılıyor.

R&B beatleri, elektronik katmanlar ve Anadolu’ya özgü tınıların bir kolajı olan Senin İçin hemen aşağıda. Son söz olarak şarkı için hazırlanan klibin Ece Naz Kızıltan yönetmenliğinde kaydedildiğini belirtelim.

Comments are closed.