Ed O’Brien’dan Radiohead’in geleceğine dair sözler

Zaman Makinası|

Radiohead üyesi müzisyen Ed O’Brien yakın tarihli bir röportajda majör grubun gelecek planlarına dair görüşlerini açıkladı. The Line-Up Podcast’ine konuşan O’Brien, grubun sonunda tekrar bir araya gelip gelmeyeceğini yanıtladı.

Gitarist, bu soruya “Olabilir, ama diğer yöne de olabilir” dedi. Röportajın başka bir yerinde müzisyen şu vurguyu yaptı: “Şu anda Radiohead yok. Gelecekte olabilir. Bizim yaptığımız şeyde bir gerçeklik var. Demem o ki büyük maaş günü için bir araya gelen gruplardan biri olmayacağız asla.”

O’Brien sözlerini şöyle sürdürdü: “Radiohead’de birkaç yıl içinde bir şeyler yapabiliriz. Ama bence olması gereken, ‘Bunu seninle tekrar yapmak istiyorum’ diyen beş kişi olmalı. Yeni hedeflere ulaşmak ve farklı deneyimler yaşamak. Bu güzel bir plan.”

Radiohead şu ana kadarki son uzunçalarını A Moon Shaped Pool adıyla 2016 yılında yayımlamıştı. Üyelerden Thom Yorke ve Jonny Greenwood’un şu sıralar The Smile isimli yeni bir projeyle ilerlediğini, Ed O’Brien’ın ise iki sene önce bir solo albüm çıkardığını belirtelim.

Comments are closed.