Erhan Coral’ın Şehirde Bir Başına fotoğraf sergisi Yapı Kredi bomontiada’da

Göz|

Yapı Kredi bomontiada, kendini bir sokak fotoğrafçısı olarak tanımlayan Erhan Coral’ın Şehirde Bir Başına sergisine ev sahipliği yapıyor.

Şehrin farklı alanlarında, farklı zamanlarda, farklı mevsimlerde kendisi ve şehirle baş başa kalan insanların hikayesini anlatan sergi, 10-31 Mayıs tarihleri arasında Yapı Kredi bomontiada B Blok Akademi sergi alanında ziyaret edilebilir. 

Ağırlıklı olarak siyah beyaz çekim yapan, insanları en doğal hallerinde, oldukları gibi yakalamayı seven Coral, sık seyahat ediyor olmasından ötürü farklı şehirleri, farklı kültürleri ve farklı insanları fotoğraflayabilme şansı buluyor.

‘Şehirde Bir Başına’ sergisi bildiğimiz mekanlarda, tanımadığımız insanların, zaman zaman hüzünle, zaman zaman merakla okuyacağımız hikayelerini anlatıyor.

Coral’ın Şehirde Bir Başına sergisinde satılacak eserlerin gelirleri, Toplum Gönüllüsü gençlerin toplumsal fayda yaratan sosyal sorumluluk projelerini desteklemek amacıyla Toplum Gönüllüleri Vakfı’na bağışlanacak. Söz konusu sergi, Yapı Kredi bomontiada B Blok Akademi sergi alanında pazartesi hariç her gün 11.00 ile 19.00 saatleri arasında ücretsiz gezilebilir. 

Comments are closed.