Evan Rachel Wood: Tacizcimin adı Marliyn Manson

Zaman Makinası|

Amerikan aktris Evan Rachel Wood resmi instagram adresinden çarpıcı bir paylaşımda bulundu ve Marilyn Manson’ın kendisini yıllar boyunca cinsel ve psikolojik açıdan taciz ettiğini belirtti. 

“Tacizcimin adı, Marilyn Manson olarak da bilinen Brian Warner. Gençken beni kandırmaya başladı ve yıllarca beni korkunç bir şekilde taciz etti. Beynim yıkandı ve teslimiyet için manipüle edildim. Misilleme, iftira veya şantaj korkusuyla yaşamayı bıraktım. Daha fazla insanın hayatını mahvetmesini engellemek için bu tehlikeli adamı ifşa etmek ve ona olanak sağlayan birçok endüstriye seslenmek için buradayım. Artık sessiz kalmayacak birçok kurbanın yanındayım.”

Wood’un 1 Şubat ’21 tarihinde yaptığı açıklamanın hemen ardından dört kadın daha Marilyn Manson’la ilgili benzer açıklamalarda bulundu. İlgili tüm detaylara Vanity Fair’in dosyasından ulaşabilirsiniz.

Tüm bu gelişmelerin ardından Marilyn Manson’ın albümlerini yayımlayan kült plak firması Loma Vista, Manson ile ilişkilerini kestiğini vurguladı. Ayrıca AMC kanalı da bir açıklama yaparak Manson’ın rol aldığı yeni dizi Creepshow’un iptal edildiğini açıkladı.

Comments are closed.