Evrencan Gündüz’den yeni single: Sen de İnanma

Video|

Yirmi beş yaşındaki müzisyen uzun bir aradan sonra yeni teklisi Sen de İnanma ile dinleyicisinin karşısına çıkıyor. Evrencan Gündüz, sözü ve bestesi kendisine ait olan şarkının prodüktörlüğünü de üstleniyor.

Şarkıyı 2013 yılında henüz on yedi yaşında ve kalbi heyecan doluyken yazdığını belirten Evrencan Gündüz, Sen de İnanma‘nın hikayesini şöyle anlatıyor: “Aşık olmak, sevmek gibi kavramları daha yeni deneyimlediğim bir dönemden geçiyordum. Etrafımdaki aşk hikayeleri, birbirini çok seven insanlar, sevip de bir türlü olduramayanlar, birbirlerine baktıkça içi gidenler ve benim gözlemleme fırsatı bulduğum o sevgiler, bana bu şarkıyı yazdırdı. Aslında ben bu şarkıyı yaşadıklarıma değil, yaşananlara yazdım. Ve yaşanılan her şeye hazır olması gereken bir kalbi anlattım. Birbirine bu kadar bağlı ve bu kadar çok seven iki insan, aslında farkında olmadan birbirlerine ne kadar zarar verebileceklerini anlatıyor Sen de İnanma.”

Sen de İnanma’ya Bünyamin Ermiş yönetiminde çekilen klibin senaryosunu oyuncu Naz Özgülüş yazdı. Mekan olarak ise Evrencan Gündüz’ün doğduğu, çocukluğunun geçtiği Yeldeğirmeni, Kadıköy ve Moda sahili ile Beykoz kullanıldı. 

Comments are closed.