Garbage’ın yeni videosunu izleyin: The Creeps

Video|

Madison, Wisconson merkezli alt. rock ekibi Garbage kariyerinin yedinci stüdyo albümünü No Gods No Masters adıyla kısa süre önce servis etti. Ekip son olarak kaydın içerisinden The Creeps şarkısının videosunu paylaştı. 

Söz konusu parça, 2009 yılında müziğe ara verdiğini açıklayan, Interscope Records tarafından bırakılan ve hayatının sona erdiğini hisseden solist Shirley Manson’ın yaşadığı “korkunç anı” hatırlatıyor. Manson şarkının ikinci dizesinde söylüyor:  “Beni sattıklarını görünce çok üzüldüm/ Tam orada Los Feliz Bulvarı’nda/ Beni orada sokakta ucuza satıyorlardı/ Afiş boyutunda, hayat kadar iri/ Gözümde yaşlar vardı ve öylece geçtim ” 

11 Haziran ’21 tarihinde Stunvolume & Infectious Music aracılığıyla yayımlanan No Gods No Masters albümü kapsamında toplam on bir şarkı ser veriyor. Kaydın prodüktörlüğünü Foster the People, Muse, Natasha Bedingfield, Jake Bugg, Ilse DeLange ve The Boxer Rebellion gibi isimlerle çalışan Billy Bush üstleniyor.

The Creeps şarkısı için hazırlanan aimasyon klip hemen aşağıda. Son söz olarak videonun yönetmenliğini Şilili yönetmen, animatör ve animator ve ressam Javi MiAmor’un imzasını taşıdığını belirtelim.

Comments are closed.