Foals İstanbul’a geliyor

Konser|

Oxford menşeli indie rock grubu Foals’ı önümüzdeki yıl canlı izleyeceğiz. Enerjik ekip 15 Ağustos ’23 tarihinde PSM Loves Summer by %100 Müzik ile İstanbul’a geliyor.

Yannis Philippakis, Jack Bevan ve Jimmy Smith üçlüsünden oluşan kadrosuyla Foals, takvimler 2008’i gösterirken debut uzunçalar Antidotes ile başarılı bir başlangıca imzasını koydu. İki sene sonra Total Life Forever albümüyle ilerleyişini sürdüren ekip 2013 yılında Holy Fire LP’sini servis etti. 2015 yılında gelen What Went Down albümü ise onları daha koyu ve sert sulara dahil etti. What Went Down’daki sound kırılmasını dinamik ölçülerle kariyerine yediren Foals, sonraki çalışmalarında da bu izleri takip etti.

Foals bundan iki sene önce, 22 Temmuz ’20 tarihinde İstanbul’a gelip Volkswagen Arena’da sahne alacaktı ancak COVID-19 nedeniyle söz konusu konser iptal edildi. Grup son olarak bu yaz aylarında Life Is Yours adlı yepyeni bir stüdyo albüm servis etti. İşte onları bu albümün turnesi kapsamında şehrimize konuk alacağız. Bir kez daha hatırlatalım: Tarih 15 Ağustos ’23. Yer Zorlu PSM. Sahnede Foals var.

Comments are closed.