Get Well Soon 24 Kasım akşamı Zorlu PSM’ye çıkıyor

Konser|

2005 yılından bu yana indie rock, folk rock ve progressive rock türlerinde üretimlerini sürdüren Get Well Soon, 24 Kasım akşamı Garanti BBVA Konserleri kapsamında %100 Studio’da İstanbul’daki dinleyicileriyle buluşacak.

Alman şarkıcı, söz yazarı ve enstrümanist Konstantin Gropper’ın müzikal projesi Get Well Soon, büyük çıkışını 2008 yılındaki Rest Now Weary Head albümüyle gerçekleştirdi. Kariyerinde her zaman kendisine meydan okumaktan keyif alan ve yenilikçi üretimleriyle kendini öne çıkarmayı başaran Get Well Soon, 2018 yılındaki dördüncü stüdyo albümü The Horror ile müziğin efsnaesi Sinatra’ya ve 1950’lerin konsept albümlerine saygı duruşunda bulundu. Albümde Sam Vance-Law, Ghalia Benali ve Kat Frankie gibi isimlerle iş birliği yaptı.

Tiyatro oyunları, sinema filmleri ve TV yapımları için de tematik şarkılara imza atarak üretimlerinde yeteneğinin kapsamını ispatlayan Get Well Soon, şu sıralar 25 Mart ’22 tarihinde yayımladığı altıncı stüdyo albümü Amen ile gündemde. Toplam on iki şarkıdan oluşan bu konsept albüm Konstantin Gropper’in pandemi döneminde var ettiği kayıtlardan oluşuyor.

Get Well Soon’un her biri bir kitap gibi özenle işlediği parçalarıyla 24 Kasım akşamı Garanti BBVA Konserleri kapsamında %100 Studio’ya çıkacağını tekrar belirtelim. Konser biletlerine Passo’dan ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.