GOSS ve Deniz Tekin’in yeni teklisi İz burada

Video|

Yerli alternetif sahnede ilerleyen GOSS, Deniz Tekin ile birlikte yeni single çalışmasını yayımladı. Söz konusu kayıt İz adını taşıyor.

Tarafımıza ulaşan basın bülteninde şu ifadeler yer alıyor: “İZ içine sıkıştığımız modern dünyada karşıt iki gücün hikayesini, insan doğasına ait olumsuz duygulara dokunarak işliyor. Agresif gitar tonları, cüretkâr sözler ve karanlık synth melodileri ile beslenen parçada öfke ile korku duyguları hikayedeki dualitenin ana aksını oluşturuyor. GOSS ve Deniz Tekin’in, parça boyunca üzerinde gezindiği hisler, sanatçı Burcu Dayanıklı’nın yaptığı illüstrasyonlarla görsel dünyaya da taşınıyor. Sırasıyla öfke, hayal kırıklığı, üzüntü, şaşkınlık, korku, bıkkınlık, kaygı ve nefret duygularını anlatan ve 9 kareden oluşan bu görselde hikâyenin sonu İZ ile noktalanıyor.”

clomid online kaufen

, Times;”>Söz ve müziği GOSS ile Deniz Tekin’e ait olan şarkının prodüksiyon, kayıt, miks ve mastering süreçleri İstanbul A2 Stüdyoları’nda Aras Tüysüz tarafından yapıldı. Fotoğraf çekimleri Saygın Ayyıldız ve Barış Yoldaş tarafından üstlenilen şarkının illüstrasyonları ise Burcu Dayanıklı imzasını taşıyor.

Gülbaba Records etiketli şarkı için hazırlanan alternatif video ise Ecem Arıcan Turan’a ait. GOSS ve Deniz Tekin ortaklığında hayata geçen İz hemen aşağıda sizi bekliyor.

Comments are closed.