GÜZEL BİR GÜN’DE SAHNE MÜZİĞİN

Konser|

Feathered Sun ve Nu, İlhanErşahin, Büyük Ev Ablukada, Kalabrese & Rumpelorchester ve Gaye Su Akyol gibi isimlerin sahneye çıkacağı Güzel Bir Gün, 30 Mayıs’ta KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek. Öğle saatlerinde başlayacak olan festival, tam günlük bir kaçış vaadediyor.

İstanbul, yaz mevsimini KüçükÇiftlik Park’ın çim alanında konserler, performanslar, bahçe oyunları, workshoplar ve özel olarak seçilmiş lezzetlerle dolu bir şenlikle karşılıyor.Müzik ise merkezde. Gaye Su Akyol’dan İlhan Erşahin’e, Feathered Sun ve Nu’dan Büyük Ev Ablukada’ya, festivali düzenleyen Mini Müzikhol ve Nublu’nun müzisyen ve DJ dostları gün boyu iki sahneyi boş bırakmıyor.

Öğlen 12’de başlayıp gece 12’ye kadar sürecek Güzel Bir Gün boyunca özenle seçilmiş workshoplar, güneşin ve açık havanın tadının çıkarılacağı oyunlar da olacak. KüçükÇiftlik Park’ın çim alanında konserler devam ederken envai çeşit etkinlikle, her an keşfedilecek atölyeler, yenilikçi markalar ve özgün yemekler bulunacak.

Işık ve görsellerin İsviçreli kolektif Van Nutt’a emanet olacağı festivalin dikkat çeken sahneleri arasında Kalabrese’nin canlı grubu Rumpelorchester ve Guillaume &the Coutu Dumonts var.

 Line Up:

Kalabrese & Rumpelorchester Live
Guillaume & the Coutu Dumonts
Feathered Sun feat. Chris Schwarzwaelder, Raz O Hara, Jo.Ke & Nu
İlhan Erşahin İstanbul Sessions Live
Büyük Ev Ablukada Elektro Akustik Live
İnsanlar Live
Gaye Su Akyol Live
Ayyuka Live
John Goo & Undomondo
Klasik Tutan
King Fifi

Comments are closed.