İstanbul efsane müzisyen Nick Mason’ı ağırladı

Konser|

Pink Floyd grubunun efsanevi davulcusu Nick Mason, Nick Mason’s Saucerful of Secrets grubuyla 6 Haziran Pazartesi akşamı BKM ve Pozitif Organizasyonu ile Volkswagen Arena’da müzik ziyafeti sundu.

BKM ve Pozitif organizasyonu ile Türkiye’deki ilk konserini veren, Pink Floyd’un davullarına büyüsünü katan efsanevi bateristi Nick Mason’ın grubu Nick Mason’s Saucerful of Secrets, 6 Haziran akşamı Volkswagen Arena’yı dolduran müzikseverlere unutamayacakları bir akşam yaşattı.

Pink Floyd şarkılarının hep bir ağızdan söylendiği gecede Nick Mason’s Saucerful of Secrets, Pink Floyd’un ilk albümünden, 1972 tarihli Obscured by Clouds albümüne kadar şarkılarla birlikte ilk kez Echoes parçasını da bu konserde çaldı.

Konserin açılışını Days parçasıyla yapan grup konser için hazırladığı repertuarda Arnold, Emily, Astronomy, Bike, Saucerful, Burning Bridges, Remember Days, Fearless, Childhoods End, If / Atom / If gibi sevilen parçalarına yer verdi. Nick Mason’s Saucerful of Secrets toplamda on seki şarkı ile katılımcılara unutamayacakları bir gece yaşattı.

buy-levitra-usa.com

Comments are closed.