Kali Uchis’in yeni tekliği burada: No Hay Ley

Şarkı|

Kali Uchis, iki yıl önce Sin Miedo’yu (del Amor y Otros Demonios) çıkardığından beri ilk single çalışmasını paylaştı. No Hay Ley isimli bu yeni şarkıyı sayfanın en altında bulabilirsiniz.

Uchis bir basın açıklamasında yeni şarkısı hakkında şöyle diyor: “Bu şarkıyı aşkı her şeyin önüne koymakla ilgili yazdım. ‘En el amor no hay ley’ cümlesi ‘sevecek yasa yoktur’ anlamına gelir. Sizi mutlu edenle birlikte olun ve başkalarının bu konuda söylediklerini dinlemeyin çünkü bu onların işi değil.”

Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios) ∞ 2020 sonbaharında geldi ve Uchis’in ilk İspanyolca LP’si oldu. Albüm, Altmış dördüncü Grammy Ödülleri’nde Best Música Urbana Album dalında aday gösterildi. Uchis’in ilk stüdyo çıkışı Isolation ise 2018 yılında ses verdi.

Uchis geçtiğimiz mayısta 1960’ların başında Stan Getz ve Joao Gilberto tarafından popüler hale getirilen bossa nova ve jazz standardı olan Desafinado‘yu seslendirdi. Uchis’in bu tekrar yorumu, yapımcılığını ve küratörlüğünü Jack Antonoff’un üstlendiği Minions: The Rise of Gru filminin soundtrack çizgisinde yer aldı.

Comments are closed.