Karantinada Müzisyen Olmak serimizin beşinci ve final bölümü yayında

Zaman Makinası|

BacktotheSound sunar! Bir yılı aşkın süredir dünyaya etkisi altına alan Corona Virüsü (COVID-19) salgınına ve salgın ile birlikte gelen yeni yaşam formuna müzisyenlerin gözünden ve hislerinden tanık oluyoruz.

Karantinada Müzisyen Olmak isimli serimiz YouTube kanalımızda yayımlanıyor. Her ay yeni bir bölümün servis edildiği bu serimiz toplamda beş bölümden oluşuyor.

Bu kapsamındaki ilk bölümün konukları Efza, Reptilians from Andromeda ve GREN olmuştu. İkinci bölümünde Damla Durakçay, Nilipek ve Simge Pınar görüşlerini bizimle paylaşmıştı. Üçüncü bölümde Eda Köyağasıoğlu, Ezgi Pekel ve Kandur yer alırken dördüncü bölümde ise Derin Sarıyer, Yunus Emre Tokmak ve Vincent Baykal Ada konuğumuz oldu.

Bu ay izlemeye açılan beşinci bölümde ise kült müzisyen Barkın Engin, ülke jazz sahnesinin öne çıkan isimlerinden Çağıl Kaya ve indie folk tarzında bağımsız olarak ilerleyen İdil Meşe görüşlerini bizimle paylaştı.

Karantinada Müzisyen Olmak serimizin beşinci bölümü hemen aşağıda sizi bekliyor. BacktotheSound YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

Comments are closed.