Koray Candemir’in yeni şarkısı Kimileri yolda

Yeni Sesler|

Koray Candemir yeni şarkısını Kimileri adıyla servis etmeye hazırlanıyor. Rock soundu ve synth öğeleri ile birleşen, yalnızlık teması üzerine yazılmış olan bu kayıt 25 Haziran ’21 tarihinde dinleyicisiyle buluşacak.

Söz konusu parça için hazırlanan kapak görseli Ethem Onur Bilgiç’e ait. Animasyon klip Londra merkezli Emilemilija Studio’da üretilirken videonun son dokunuşları ise Cansu Bolkan imzası taşıyor.

Uzun yıllar Kargo grubunun liderliğini üstlenen ve ekibin altın çağına tanık olan Candemir müzik yaşamı boyunca başka projelerde çalışmalar yürüttü, ek olarak solo albümlere de imzasını attı.

Kırk dört yaşındaki şarkıcı takvimler 2001 yılını gösterirken Sade adını taşıyan debut uzunçalarını servis etmişti. Onu tam on iki yıl aradan sonra takip eden ikinci albüm ise 2013 çıkışlı Yarım Kalan oldu.

Çeyrek asırlık kariyerinde ikisi solo olmak üzere toplam dokuz stüdyo albümüne imza atan Koray Candemir, The state51 conspiracy ve GRGDN ortak yapımı olan yeni albümünü bu yılın sonbaharında dinleyiciyle buluşturmayı hedefliyor.

Comments are closed.