Lady Gaga’nın yeni albümü Chromatica geliyor

Yeni Sesler|

New York’tan Stefani Joanne Angelina Germanotta ya da sahne mahlasıyla Lady Gaga önümüzdeki ay sıfır kilometre uzunçalar çıkaracağını müjdeledi.

Toplamda on altı şarkıdan oluşacak ve 10 Nisan ’20 tarihinde Interscope Records aracılığıyla yayımlanacak söz konusu albüm Chromatica adını taşıyor. 

Otuz üç yaşındaki müzisyen Chromatica’nın ortaya çıkış süreci ve ilham kaynaklarını şu sözlerle açıklıyor: “Bu benim iyileşme sürecimle ilgili. Bu cesaretle ilgili. Aşk hakkında konuştuğumuzda, birini sevmek için bir ton cesaret gerektirdiği gerçeğini dahil etmenin çok önemli olduğunu düşünüyorum.”

Artık hayatı daha farklı gözle görmeyi öğrendiğini belirten Gaga, mülakatı şöyle sürdürüyor: “Chromatica’da yaşıyorum, burada yaşıyorum. Kendi alanıma gittim. Dünyayı buldum ve sildim. Dünya iptal edildi. Chromatica’da yaşıyorum.”

Onun son olarak takvimler Ekim 2016’yı gösterirken beşinci LP çalışması Joanne’yi çıkardığını hatırlatalım. Bir başka deyişle Chromatica Lady Gaga külliyatının altı numaralı stüdyo albümü olacak.

Önceki gün video eşliğinde servis edilen öncü single Stupid Love hemen aşağıda.

Comments are closed.