Lana Del Rey son hız ilerliyor

Zaman Makinası|

Lana Del Rey bu yıl içerisindeki ikinci albümünü müjdeledi. Önceki gün yeni stüdyo uzunçaları Chemtrails Over the Country Club’ı Polydor Records aracılığıyla servis eden müzisyen şimdiden bir başka yeni albümünü açıkladı. Rock Candy Sweet ismini taşıyan bu albümün çıkış tarihi ise 1 Haziran ’21.

Rey bu albüm duyurusunu yaparken şunları belirtiyor: “Yaptığım bir albümü ikiye bölmedim. İki ayrı hikâyeydi ve iki ayrı yayın gerekiyordu.” Ouz beş yaşındaki müzisyen geçen ay Mojo’ya verdiği röportajda ise kariyerinin genelini şu sözlerle değerlendiriyor: “Zamanla içe dönmek zorunda kaldım. Artık daha hafif ve daha rahat hissediyorum kendimi. Duygusal duyarlılık taklidi yaptığım zamanlar oldu. Bundan hoşlanmamıştım ama bir süre devam ettim çünkü yükselişim öyle başladı. 27 yaşıma kadar ünlü biri değildim. O zamana kadar bedavadan daha ucuza şarkılar söyleyen biriydim. O halimi de gerçekten sevdim. Ben saf ruhlu biriydim. Insanların benim hakkımdaki düşüncelerine değer veren, kafayı takan biriydim. Şimdi ise hiçbir şey umurumda değil.”

Önümüzdeki günlerde Lana Del Rey’in Chemtrails Over the Country Club albümünü detaylı olarak inceleyeceğiz ve 1 Haziran’da çıkacak Rock Candy Sweet albümünden single paylaşımları oldukça adım adım haber akışımıza ekleyeceğiz. Takipte kalın!

Comments are closed.