Liam Gallagher yeni albümü C’mon You Know’u müjdeledi

Yeni Sesler|

Önümüzdeki yaz mevsiminde servis edileceği belirtilen söz konusu albüm C’mon You Know adını taşıyor. Liam böylece külliyatındaki üçüncü solo uzunçalara imza atmış olacak.  

C’mon You Know’un 27 Mayıs ’22 tarihinde çıkması planlanıyor. Gallagher ayrıca 4 Haziran ’22 Cumartesi günü Knebworth Park’ta bir konser vereceğini duyurdu. Bu gösteriye Michael Kiwanuka ve Kasabian da eşlik edecek.

Kırk sekiz yaşındaki frontman solo kariyerinin ilk çalışması olan As You Were’ü 6 Ekim ’17 tarihinde servis etmiş, bunun iki yıl sonrasında ise Why Me Why Not adlı ikinci albümüyle hayranlarını selamlamıştı.

2017’nin En İyi 50 Albümü listemizin zirvesinde As You Were’ün bulunduğunu belirtelim. LP hakkındaki kritik yazımızı okuyun. Liam Gallagher’ın tüm kariyerinden izlere dokunan Portre analizimiz ise şurada.

Manchesterlı müzisyen kısa süre önce Radio X’e verdiği röportajda önümüzdeki günlerde yeni albümünden single paylaşımlarına başlayacağını vurguladı. C’mon You Know’un ön yüzü ile Knebworth konserinin resmi tanıtım filmine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

 

Comments are closed.