Liam Gallagher’ın yeni albümü C’mon You Know yayında

Yeni Sesler|

Manchesterlı frontman Liam Gallagher solo kariyerinde koşmaya devam ediyor. Kırk dokuz yaşındaki müzisyen yepyeni uzunçalarını C’mon You Know adıyla servis etti.

27 Mayıs ’22 tarihinde Warner Records aracılığıyla yayımlanan söz konusu albümde toplam on iki şarkı yer alıyor. Albümün genişletilmiş versiyonu ile Japonya özel baskısında ise on beş şarkı ses veriyor.

Kaydın prodüksiyon alanı ise kalabalık bir kadro tarafından üstleniliyor. Andrew Wyatt, Emile Haynie, Greg Kurstin, Adam Noble, Simon Aldred, Ariel Rechtshaid, Ezra Koenig, Danny L Harle gibi isimler prodüktör koltuğunda yer alıyor. 

Liam Gallagher takvimler 2017’yi gösterirken debut uzunçaları As You Were’ü çıkararak solo kariyerine ilk adımı atmış, 2019 yılında gelen Why Me Why Not onun ikinci albüm adımını atmıştı. Bu iki albüme dair kritik yazılarımızı okumak için albüm isimlerine tıklayabilirsiniz.

Onun külliyatındaki üç numaralı albüm C’mon You Know’u dinlemek için ilgili Apple Music, Deezer veya Spotify sayfasına uğrayın. İçeriğin tam şarkı listesi ve ön yüz görseli hemen aşağıda.

1/ More Power
2/ Diamond in the Dark
3/ Don’t Go Halfway
4/ C’mon You Know
5/ Too Good for Giving Up
6/ It Was Not Meant to Be
7/ Everything’s Electric
8/ World’s in Need
9/ Moscow Rules
10/ I’m Free
11/ Better Days
12/ Oh Sweet Children

Comments are closed.