London Grammar yeni albümü için geri sayımda

Yeni Sesler|

Temelleri Nottingham’da atılan indie rock grubu London Grammar tam dört yıl aradan sonra yeni bir uzunçalar servis etmeye hazırlanıyor. Californian Soil isimli uzunçalar 16 Nisan ’21 tarihinde yayımlanacak.

İçerisinde toplam on iki şarkı barındıran kaydın prodüktör koltuğunda Charlie Andrew ile George FitzGerald yer alıyor. Albümün Metal & Dust ve Ministry of Sound işbirliğinde piyasaya sürüleceğini belirtelim.

 Grubun lider ismi ve söz yazarı Hannah Reid albüm hakkında şöyle konuşuyor: “Bu kayıt, kendi hayatıma sahip olmakla ilgili. Başarının harika olacağını hayal ediyorsunuz. Sonra onu içeriden görüyor ve şu soruları soruyorsunuz: ‘Bu şeyi neden kontrol etmiyorum? Neden onu kontrol etmeme izin verilmiyor? Bu durum herhangi bir şekilde kadın olmakla bağlantılı mı? Öyleyse bunu nasıl farklı yapabilirim?”

2009 yılında kariyerine başlayan London Grammar bir sonraki yıl If You Wait isimli debut albümünü servis etmişti. Ekip ikinci ve şimdilik son uzunçaları Truth Is a Beautiful Thingi ise takvimler 2017’yi gösterirken paylaştı. 

Bir başka deyişle önümüzdeki ay tanışacağımız Californian Soil, onların üç yıllık ara dönemini sonlandıracak ve kariyer hattındaki üçüncü stüdyo albümü olacak. Onlardan gelen en yeni single How Does It Feel hemen aşağıda.

Comments are closed.