Måneskin 23 Temmuz akşamı İstanbul’da

Konser|

Altmış beşinci Eurovision Şarkı Yarışması’nda Zitti E Buoni adlı şarkısıyla birinciliği elde eden İtalyan rock grubu Måneskin, 23 Temmuz akşamı KüçükÇiftlik Park’ta sahne alacak.

Kariyerini 2015 yılında Roma sokaklarında sokakta çalarak başlatan baş vokalist Damiano David, bassist Victoria De Angelis, gitarist Thomas Raggi ve baterist Ethan Torchio’dan oluşan Måneskin grubu, müzik tavrını rock & roll çizgisinde var ediyor.

MTV EMA 2021’de En İyi Rock ödülüne layık görülen ve Amerikan Müzik Ödülleri 2021 için Beggin’ şarkısıyla Favori Trend Şarkı olarak aday gösterilen ve Global Citizen Live 2021’de Doja Cat ve Ed Sheeran ile birlikte Paris’te headliner olan Måneskin, Coachella, Rock in Rio, Rock Am Ring, Reading & Leeds ve Lollapalooza gibi festivallerin de dahil olduğu dünya turnesi kapsamında ülkemizde KüçükÇiftlik Park’ta hayranlarıyla buluşmak için gün sayıyor.

Måneskin, tüm dijital platformlarda dört milyara yakın dinlenmeye ulaştı ve Beggin’ ile I Wanna Be Your Slave şarkılarıyla uzun süre müzik listelerinde birinciliği korudu. Grubun 23 Temmuz akşamı gerçekleşecek İstanbul konserinin biletlerine Passo.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. 

/get-amoxil-uk.html”>Buy Amoxil UK

Buy Amoxil UK

Comments are closed.