Manga yeni albümü ANTROPOSEN 001’in ilk klibini paylaştı

Video|

Yayımladığı beşinci stüdyo albüm Antroposen 001 ile kariyer ilerleyişini sürdüren MTV ödüllü Manga, albümün ilk klibini El Aman adlı şarkısına çekti.

Sözleri grubun solisti Ferman Akgül’ün büyük dedesi ünlü halk ozanı Aziz Üstün imzası taşıyan şarkının müziği Manga’ya, düzenlemesi Ferman Akgül ve Yağmur Sarıgül’e ait. Şarkının prodüktörlüğünde ise gruba Demir Demirkan eşlik ediyor.

Solist Ferman Akgül düşüncelerini şu şekilde paylaşıyor: “Büyük dedem Aziz Üstün

/get-cialis-uk.html”>cialis uk

, Aşık Veysel’in saz arkadaşı, bu şiir de yıllar önce dedem tarafından kaleme alındı ve nesiller sonra Antroposen 001 albümümüzde kendine yer edindi.”

Buy Nolvadex UK

, Times; font-size: 12pt;”>Temasında insanlık ve doğa duyarlılığını temel aldıkları Antroposen 001 ile aynı zamanda Türkiye’nin birçok kentinde turnelere katılan başarılı grup, konserlerde çektikleri görüntüleri kliplerine ekledi. Klip için özel olarak çekilen performans görüntüleri ve doğal kaynakların resmedildiği sekanslarla bütünleşen projenin yönetmenliğini İlke İşisağ üstlendi.

Dünyadaki tüketim hazzı, çevre kirliliği, küresel ısınma, iklim değişikliği, salgın hastalıklar, savaş ve göç gibi küresel birçok felaketi bütünsel bir formda dinleyicileriyle paylaşan Manga, bu distopik dünyanın kapılarını Antroposen 001 ile aralıyor.

Comments are closed.