Manowar 3 Haziran akşamı İstanbul’da sahne alacak

Konser|

Metal tarihinin en büyük gruplarından Manowar, hafızalara kazınacak muhteşem bir konser için dört yıl aradan sonra yeniden Türkiye’ye geliyor. Bugüne kadarki en büyük turneleri Crushing The Enemies Of Metal Anniversary kapsamında ülkemize gelmek için gün sayan Manowar, 3 Haziran akşamı şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ı dolduracak on binlerce “Manowarrior”a ve İstanbul’a eşsiz bir metal deneyimi sunacak.

Grubun, sekiz ölümsüz albümünden seçilen bir liste çalacağı tarihi konser, devasa sahne prodüksiyonu ve görsel şovlarla bir heavy metal şölenine dönüşecek. Yüzdeyüz Metal katkıları, Vera Müzik ve URU organizasyonuyla düzenlenen Manowar konserinin biletleri Passo ve KüçükÇiftlik Park gişesinde.

Kırk yılı aşkın bir süredir heavy metal bayrağını en tepelerde taşıyan efsanevi grup Manowar, bir kez daha Türkiye’ye gelmeleri için çağrıda bulunan Türk Manowarriorları cevapsız bırakmadı. 2022’nin tek Türkiye konseri için Crushing The Enemies Of Metal Anniversary turnesi kapsamında bir kez daha KüçükÇiftlik Park’a gelmeye hazırlanan Manowar, 3 Haziran Cumartesi akşamı alanı dolduracak binlerce hayranına eşsiz bir metal deneyimi sunacak. 1980’de kurulan, çıkardığı albümler ve klasikleşmiş onlarca şarkısıyla metal müziğin ilk akla gelen gruplardan biri olan Manowar; Eric Adams’ın benzersiz çığlıkları, Joey DeMaio’nun yürek hoplatan basları ve kimseye benzemeyen sahne performanslarıyla adını metal tarihine hiç silinmeyecek şekilde yazdırmış bir grup. Daha önce ülkemizde konserler veren ve her seferinde unutulmaz anılar bırakan Manowar’ın beyni Joey DeMaio “Türkiye’ye bir kez daha geleceğimiz için çok heyecanlıyız,” diyor ve ekliyor: “Türk Manowarriorlar metal için yaşıyor. Tüm dünya biliyor ki Türkiye’deki konserlerimizde dev bir enerji patlaması yaşanıyor. Türkiye konserlerimizdeki enerji gerçekten nefes kesici.”

Comments are closed.