Minai ile tanışın

Yeni Sesler|

Yeni Sesler köşemizde bu haftaki ve aynı zamanda 2021 yılının son konuğu alternatif rock müzik grubu Minai oldu.

Grubun ilk albümü Yalnız Değilsin adını taşıyor. 19 Kasım ’21 tarihinde çevirimiçi müzik servislerinde yayımlanan albümde toplam on iki şarkı bulunuyor.

Sözleri ve besteleri Onur Yıldırım ve Emre Yenikan tarafından yazılan bu on iki parçanın müzik yapımcılığı Minai & Hakan Kurşun tarafından üstlenildi. Furore Pb Müzik Ltd. tarafından servis edilen uzunçalar kapsamında grup üyeleri şunlar belirtiyor:

“Uzun süredir üzerinde çalıştığımız bazı şarkılar ve son bir yıldır ürettiğimiz yeni şarkıları harmanlayarak bu albümde bir araya getirmek hepimizde büyük bir heyecan yarattı. Grup üyeleri olarak çok uzun süredir birbirimizi tanımamızın getirdiği enerjiyi dinleyicilerimizle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Yalnız Değilsin’de hepimizin zaman zaman hissettiği ‘hep benim mi başıma geliyor?’ ya da ‘Benim gibi düşünen kimse yok mu?’ gibi sorulara cevap olabilecek şarkılardan oluşan bir albüm hazırlamaya odaklandık.”

Minai’den güncel gelişmeleri takip etmek için ekibin Instagram ve Twitter adreslerini radarınıza ekleyebilirsiniz. Grubun ilk albümü Yalnız Değilsin ise burada.

prednisolon pferd kaufen

Comments are closed.