Mor ve Ötesi’nden yeni albüm Sirenler ile tanışın

Yeni Sesler|

Mor ve Ötesi uzun süreli sessizliğini nihayet noktaladı. Ekibin yepyeni stüdyo uzunçaları Sirenler dakikalar önce tüm dijital müzik platformlarından dinlemeye açıldı.

Grubun bu yeni albümü toplam on bir şarkıdan ve elli iki dakikadan ve üç bölümden oluşuyor. Birbirlerine birer “bağ şarkı” ile bağlanan bu üç bölümde de üçer şarkı yer alacak. Bir konsept albüm niteliği taşıyan çalışmadaki bu üç bölüm, birlikte var olan üç farklı zamana ve üç farklı duygu durumuna işaret ediyor.

Mor ve Ötesi bu yeni çalışması için iletişim ve tasarım alanlarında çok yetkin isimlerle iş birliğine gitti. Klipler, kapak tasarımları ve sosyal medya gönderilerinin tümünü kapsayacak şekilde albümün sözel ve müzikal dünyasına paralel bir evren kuruldu. Forsa ve Dünyaya Bedel ile başlayan süreç tasarım direktörü Koray Doyran ve kreatif direktör Sami Basut’a emanet edildi.

Fotoğraflarda Emre Ünal, kapak illüstrasyonunda Aykut Aydoğdu, animasyonlarda Mahmut Kalyoncu ve grafik tasarım uygulamalarında yine Koray Doyran ve Ataberk Akalın’la çalışan grubun albümü kısa zaman içinde CD ve plak olarak da yayımlaması planlanıyor.

Mor ve Ötesi’nin yeni albümü Sirenler’i ilgili Appe Music, Deezer veya Spotify sayfasından hemen dinleyebilirsiniz. İçeriğin tam şarkı listesi ve ön yüz görseli ise aşağıda.

Comprar Amoxil Sin Receta

1/ Adamın Dibi
2/ Dünyaya Bedel 
3/ Linç
4/ Canavar
5/ Forsa
6/ Hazinende
7/ Kaptan
8/ Ağrılar
9/ Tünel
10/ İstiklal
11/ Park

Comments are closed.