Nick Cave bir kez daha İstanbul’a geliyor

Konser|

İKSV ellinci kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında, müziğin dev ismi Nick Cave & The Bad Seeds’e ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

21 Ağustos ’22 tarihinde Parkorman’da gerçekleşecek konserin biletleri, 7 Şubat’ta Lale Kart üyeleri için indirimli ön satışın ardından, 14 Şubat Pazartesi genel satışa açılıyor. 

2018 yılında İstanbul Caz Festivali kapsamında verdiği unutulmaz konserden sonra İstanbul’a tekrar gelecek olan Avustralyalı şarkıcı, söz yazarı, besteci, senaryo yazarı, şair ve aktör Nick Cave, müzik kariyeri boyunca çok sayıda sanatçıya ilham kaynağı oldu.

İstanbul’da uzun zaman hafızalardan çıkmayacak bir performansa imza atmaya hazırlanan Nick Cave & The Bad Seeds, 1984’teki ilk albümleri From Her To Eternity’den başlayarak toplam 17 stüdyo albümü kaydetti. Son albümleri Ghosteen, The Bad Seeds’in en iyi çalışmalarından biri olarak kabul ediliyor.

Menopauze – Behandeling online

, Times;”>Grubun albümleri dünyanın dört bir yanında beş milyondan fazla sattı, müzik dünyasındaki etkileri de derin ve geniş çaplı oldu.

Nick Cave & The Bad Seeds’in bundan dört yıl önce KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşen sıra dışı konserinde biz de BacktotheSound olarak yerinde takip etmiş ve konserden izlenimlerimizi yazmıştık: Konser gibi ama değil

Comments are closed.