Nick Mason 6 Haziran akşamı İstanbul’da sahne alıyor

Konser|

Pink Floyd grubunun efsanevi davulcusu Nick Mason, Nick Mason’s Saucerful of Secrets grubuyla 6 Haziran ’22 tarihinde Volkswagen Arena’da sahneye çıkıyor.

Pink Floyd’un davullarına büyüsünü katan efsanevi bateristi Nick Mason’ın grubu Nick Mason’s Saucerful of Secrets’ın BKM ve Pozitif organizasyonu gerçekleşecek İstanbul konserinin biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nick Mason’s Saucerful Of Secrets grup üyeleri Nick Mason’ın yanı sıra Gary Kemp, Guy Pratt, Lee Harris ve Dom Beken’dan oluşuyor. Grup konserlerinde Pink Floyd’un ilk albümünden, 1972 tarihli Obscured by Clouds albümüne kadar şarkılarla sahnede olacak ve burada ilk kez Echoes parçasını da çalacak.

Covid-19 pandemisi nedeniyle geçen yıl ertelenen turnenin Avrupa ayağı Almanya, Çek Cumhuriyeti, İsviçre, Fransa, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan, Hırvatistan, Avusturya, İtalya ve Türkiye’den oluşuyor. Söz konusu bu konserler zinciri Nick Mason’ın bugüne kadarki en büyük Avrupa turnesi olacak.

Comments are closed.